bo-logo

Budżet obywatelski – gdzie głosować?

W dniach od 25 czerwca do 2 lipca odbędzie się głosowanie na projekty w ramach budżetu obywatelskiego na rok 2017. Zachęcamy mieszkańców osiedla Nawojowska do oddania swojego głosu na projekt nr 17, który zakłada budowę boiska sportowego przy obiektach Zespołu Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych nr 1.

Zgodnie z regulaminem głos oddajemy za pomocą karty do głosowania, poprzez wpisanie numeru zadania wybranego z listy. Wypełnioną kartę należy wrzucić do urny znajdującej się w punkcie do głosowania.

Stałe punkty do głosowania będą zlokalizowane:

  • w sądeckim Ratuszu, Rynek 1
  • w siedzibie Komendy Straży Miejskiej, ul. Lwowska 71
  • w budynku Urzędu Miasta (dawna siedziba Sanepidu) – ul. Nawojowska 17a

Należy pamiętać, że stałe punkty do głosowania będą czynne od 25 czerwca do 2 lipca 2016 r. włącznie, w godzinach: od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30, a także w soboty i niedziele od 9:00 do 13:00. Swój głos można również oddać poprzez wysłanie karty do głosowania na adres Urzędu Miasta Nowego Sącza, Rynek 1, 33-300 Nowy Sącz.

Głosować można również w formie elektronicznej poprzez formularz na stronie www.bo.nowysacz.pl lub też poprzez ePUAP załączając zeskanowaną kartę do głosowania.

W dniach 30 czerwca oraz 1 lipca będzie można głosować również w przenośnych punktach, które zlokalizowane zostaną na każdym z osiedli. Punkty będą czynne od godziny 17:00 do 19:00. Dla osiedla Nawojowska przewidziano punkt zlokalizowany w Zespole Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych Nr 1, ul. 29 Listopada 22. 

Pełny wykaz punktów możecie sprawdzić pod tym linkiem (klik).

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *